Doprava 89 Kč. Zdarma při objednávce nad 700 Kč.

Acheta

Činnost firma zahájila v roce 2018 s cílem vytvořit v Litvě progresivní a udržitelné podnikání. Acheta je rodinný podnik. Nápad, který se zrodil nečekaně, se proměnil v úspěšné podnikání dvou bratrů - Donatase a Mariuse. O celý proces pěstování cvrčků a výroby produktů se starají sami, proto věnují největší pozornost každému detailu.

#ShowMore#

Při pěstování a zpracování cvrčků používají nejpokročilejší technologie, díky nimž jsou živiny obsažené v krabech maximálně zachovány. Rozhodně nezapomeňte a ochutnejte! 

"Snažíme se, aby naše produkty byly rozmanité - v sortimentu najdete výrobky s přirozenou, kořeněnou až exotickou chutí. Naším cílem je vyrobit nejlepší produkt na trhu."
 

Cvrčky firmy Acheta jsou krmeni pouze speciálním krmivem vyrobeným z ekologického zrna. Zvláštní pozornost je věnována zajištění optimální okolní vlhkosti a teploty v pěstírnách. Díky velké péči i o ty nejmenší detaily jsou kriketové výrobky vyráběny až s 65% bílkovin.

"Věříme, že cvrčci jsou volbou do budoucna, je to lahodné a zdravé jídlo, jehož výroba respektuje přírodu."
 
 
Žádné produkty značky Acheta nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení