Doprava 89 Kč. Zdarma při objednávce nad 700 Kč.

Imago

Německá firma Imago vyvíjí, vyrábí a prodává potraviny na bázi hmyzu. Dlouhodobě tak formuje megatrendy změny klimatu, nedostatku zdrojů a globalizace. Jejich cílem je udělat výživu udržitelnější, individuálnější, zdravější a dostupnější. Pro lidi a společnost nabízí širší výběr ekologických, chutných a inovativních produktů pro formování jejich osobní stravy a životního stylu.

#ShowMore#

Vize společnosti: 

"V ekologicky a nutričně uvědomělém světě, ve kterém jsou hmyzí produkty přirozeným doplňkem konvenčních potravin, jako je obilí, ovoce, zelenina nebo maso, jsme spolehlivým partnerem při poskytování nejlepších produktů našim zákazníkům."

Hodnoty společnosti:

Udržitelost

Udržitelnost pro nás není jen trendový termín, ale směr naší dlouhodobé korporátní cesty. Abychom se ve střednědobém horizontu stali klimaticky neutrální společností, spoléháme na výrobky a služby šetrné ke zdrojům a životnímu prostředí. 

Důvěra

Prostřednictvím respektujícího, spolehlivého a transparentního obchodování budujeme důvěru v naše zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance a další sociální skupiny (stakeholders) jako základ úspěchu naší společnosti.

Kvalita

Akceptujeme pouze nejlepší kvalitu našich produktů a služeb, a proto je kvalita těžištěm našich každodenních činností.

Účinnost

Neustálým zlepšováním našich produktů a služeb a neustálým zaváděním nových myšlenek a zefektivňováním našich procesů nabízíme našim zákazníkům maximální přidanou hodnotu.

Žádné produkty značky Imago nebyly nalezeny...