Doprava 89 Kč. Zdarma při objednávce nad 700 Kč.

Imago

Německá firma Imago vyvíjí, vyrábí a prodává potraviny na bázi hmyzu. Dlouhodobě tak formuje megatrendy změny klimatu, nedostatku zdrojů a globalizace. Jejich cílem je udělat výživu udržitelnější, individuálnější, zdravější a dostupnější. Pro lidi a společnost nabízí širší výběr ekologických, chutných a inovativních produktů pro formování jejich osobní stravy a životního stylu.

#ShowMore#

Vize společnosti: 

"V ekologicky a nutričně uvědomělém světě, ve kterém jsou hmyzí produkty přirozeným doplňkem konvenčních potravin, jako je obilí, ovoce, zelenina nebo maso, jsme spolehlivým partnerem při poskytování nejlepších produktů našim zákazníkům."

Hodnoty společnosti:

Udržitelost

Udržitelnost pro nás není jen trendový termín, ale směr naší dlouhodobé korporátní cesty. Abychom se ve střednědobém horizontu stali klimaticky neutrální společností, spoléháme na výrobky a služby šetrné ke zdrojům a životnímu prostředí. 

Důvěra

Prostřednictvím respektujícího, spolehlivého a transparentního obchodování budujeme důvěru v naše zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance a další sociální skupiny (stakeholders) jako základ úspěchu naší společnosti.

Kvalita

Akceptujeme pouze nejlepší kvalitu našich produktů a služeb, a proto je kvalita těžištěm našich každodenních činností.

Účinnost

Neustálým zlepšováním našich produktů a služeb a neustálým zaváděním nových myšlenek a zefektivňováním našich procesů nabízíme našim zákazníkům maximální přidanou hodnotu.

Žádné produkty značky Imago nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení