Doprava 89 Kč. Zdarma při objednávce nad 700 Kč.

WormUp

WormUP je přední firma na českém trhu, která zpracovává jedlý hmyz odchovaný v Česku. Nedováží tedy žádný polotovar, ale věnuje se celému produkčnímu procesu od A do Z. Zpracovává měsíčně až 700 kg hmyzu! Mít pod kontrolou celou výrobu znamená, že mohou garantovat opravdovou kvalitu, kterou zákazníci ocení na vlastní chuťové pohárky ve finálních produktech.

Mezi další značky v Česku patří Grig a Sens.

#ShowMore#

Jedlý hmyz od WormUP

Rodinná firma WormUP chce přispět k tomu, aby jedlý hmyz nebyl sci-fi potravinou budoucnosti, ale stal se nedílnou a zdravou součástí našich jídelníčků už nyní. Hmyz je již dávno běžně pojídán ve všech obydlených světadílech planety Země. Znamená pro místní obyvatelé levný, dostupný a hlavně zdravý zdroj lidskému organismu prospěšných bílkovin. Tradiční gastronomie typická pro západní civilizaci má v tomto ohledu stále určité zábrany a WormUP se rozhodl jít s nimi do boje! 

WormUP.com – hmyz jako surovina třetího tisícileti

Se zařazováním pochutin z hmyzu do svého běžného jídelníčku můžete začít pomalu, s rozvahou nebo do něj skočit bez zábran, garantujeme, že nebudete zklamáni. Je možné vyzkoušet pojídání hmyzu (entomofagie) jako recesi nebo zajímavé zpestření párty s přáteli, stejně tak jako podrobně nastudovat jejich skvělé nutriční hodnoty - vždy budete mít jistotu, že pro své tělo děláte něco prospěšného. 

Slané pochoutky z hmyzu

WormUP.com nabízí slané pochoutky z hmyzu s příchutí chilli, česneku a dalších oblíbených ingrediencí, které dají zapomenout na průmyslové vyráběné pochutiny, jejichž výživová hodnota je sporná. Věříme tomu, že abychom se jednou na naší planetě všichni uživili, stanou se zdravé hmyzí bílkoviny nedílnou a běžnou součástí naší stravy. Hmyz je totiž považován za surovinu třetího tisíciletí, jejíž produkce je šetrná k našemu životnímu prostředí.

S našimi výrobky se také můžete přesvědčit, že uspokojí i chuťové pohárky strávníků, kteří jsou zvyklí dávat svému tělu to nejvhodnější pro jeho správné fungování, aniž by se museli uskromnit, co se týče chuti a zážitku z jídla.

2 položek celkem
krupavi cervici kari W0745125046037

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení